درباره ما

درباره ما  :

مهارتکده ناشنوایان ایران ایده مشترکی است از آقای محمد رضا جعفری مشاور و دبیر ناشنوایان با حدود بیست و پنج سال سابقه کار با ناشنوایان .و نیز آقای مهندس پویا ، دارای تخصص در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتروبرق و الکترونیک .

مهارتکده ناشنوایان ایران ضمن برخورداری از  یک تیم توانمند از متخصصان درزمینه گرافیک ،فضای مجازی و نرم افزاری وصوت و تصویر، گروهی منسجم را گرد هم آورده که قابلیت های یک تیم قوی و کار آمد را برای رسیدن به نتایج قابل قبول دارا می باشد.

اعضاء تشکیل دهنده و تیم مهارتکده ناشنوایان ایران با پیشینه آموزشی درخشان درمجتمع آموزشی شریف و موسسه شریف انفورماتیک، با بیش از بیست و پنج سال تجربه  کاری و آموزشی ازسوابق ممتازی در زمینه آموزش و ... برخوردارند که از جمله این افتخارات می توان به برخی موارد ذیل اشاره کرد :

برگزیده همایش بزرگان مهار ت و آموزش در سال 1389

برگزیده همایش بزرگان کار آفرین ایران در سال 1389

منتخب بزرگان صنعت انفورماتیک و IT   ایران در سال 1390

 

این در حالی است که این مجتمع با پشتوانه علمی و تجربی کادر توانمند خود در سال 1391 موفق گردید سه دوره آموزش عمومی و تخصصی کامپیوتر رابرای ناشنوایان برگزار نماید که با استقبال ناشنوایان شرکت کننده در این دوره ها مواجه شد.

کوتاه سخن آنکه مهارتکده ناشنوایان ایران بر آن است تا با کنار هم قرار دادن سالها تجربه وانواع تخصص ها  در زمینه های مختلف شرایطی را فراهم سازد تا ناشنویان کشورمان را بتدریج از فقر مهارتهای یدی و عملی و حتی مهارتهای زندگی خارج ساخته و در مسیر رشد و بالندگی و استقلال فردی ناشنوایان کشورمان گامی هر چند کوچک بردارد.به امید همراهی و همدلی همه کسانی که در مسیر رشد و بالندگی فرزندان ایران پهناور اسلامی گام بر می دارند.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
Design and Hosting by WHPersia.com